Yhteystiedot

Koordinaattori

Oulun ammatillinen opettajakorkeakoulu
Johtaja Asko Karjalainen, asko.karjalainen(at)oamk.fi, 050 563 7409
Projektipäällikkö Tomi Guttorm, tomi.guttorm(at)oamk.fi, 050 592 6805
Lehtori Hanna Alaniska, hanna.alaniska(at)oamk.fi,  040 642 8025

Osatoteuttajat

Oulun yliopisto 
projektipäällikkö Merja Maikkola, merja.maikkola(at)oulu.fi, 0400 840 380

Jyväskylän ammatillinen opettajakorkeakoulu 
Harri Keurulainen, harri.keurulainen(at)jamk.fi, 040 532 3147

Hämeen ammatillinen opettajakorkeakoulu 
Mervi Friman, mervi.friman(at)hamk.fi, 040 585 8203

Tampereen ammatillinen opettajakorkeakoulu
Hanna Ilola, hanna.ilola(at)tamk.fi, 0400 263 675

Haaga-Helian ammatillinen opettajakorkeakoulu 
Sampo Mielityinen, sampo.mielityinen(at)haaga-helia.fi, 040 488 7340

Mukaan kutsutaan

Kaikki Suomen ammattikorkeakoulut ja yliopistot

Rahoittaja

Opetus- ja kulttuuriministeriö erityisavustus 2017-19

OKM_Fi_RGB_LM_15_logot.jpg


Oamkin hankkeiden verkkosivuohje (pdf)