Oamkista valmistuneet

Vuosi:

Kesäkuu 2018: 316 ammattikorkeakoulututkintoon valmistunutta, joista 58 valmistunutta ei halua valmistumistietojansa julkisuuteen

Agrologi (AMK)
Alasirniö Eila Marketta Oulu
Isola Emilia Aino Aleksiina Oulu
Juola Milja Katariina Oulu
Jurvakainen Jenny Helena Oulu
Kilpala Sari Marketta Muhos
Kivari Virpi Anna-Maria Oulu
Kumpula Antti Tapio Oulu
Nybacka Teija Elisa Haapajärvi
Pahkala Ari Tapani Kalajoki
Penttilä Helmi Anniina Kalajoki
Penttilä Hilla Karoliina Kalajoki
Sallmén Marjut Helena Oulu
Tamminen Anna Iida Vilhelmiina Raahe
Timonen Moona Katariina Oulu
Bioanalyytikko (AMK)
Alajärvi Veera Eveliina Rovaniemi
Harmaala Amanda Wilhelmiina Kokkola
Kaikkonen Harri Tapani Oulu
Karppinen Kukka-Maaria Helena Oulu
Kehus Karoliina Lempi Helena Enontekiö
Kerosalo Mari Johanna Oulu
Keränen Eini Mariella Suomussalmi
Kärki Maija Helena Oulu
Moilanen Minna Maarit Oulu
Paldanius Sanna Mari Helena Oulu
Pelkonen Joni Mikael Oulu
Peltomäki Sini Mirva Oulu
Ensihoitaja (AMK)
Alanen Matti Vilho Aukusti Ylivieska
Alanko Mari Annika Ylivieska
Keränen Niina Kreetta Oulu
Fysioterapeutti (AMK)
Haapala Juuso Petteri Oulu
Matihaldi Maija-Leena Oulu
Rajavaara Jussi Petteri Oulu
Insinööri (AMK)
Ahde Risto Juhani Oulu
Alakärppä Joonas Sakari Oulu
Alanko Pasi Juhani Oulu
Alioravainen Hertta Maria Oulu
Blomster Aleksi Eemeli Oulu
Grönberg Ilkka Andreas Kangasala
Haaksila Aki Matti Mikael Oulu
Haapalehto Sami Ilmari Raahe
Haapapuro Arto Tapani Oulu
Hakulinen Lari Matias Oulu
Haukkala Eemil Sebastian Lumijoki
Hautajärvi Jarno Iisakki Oulu
Heikkilä Hannes Sakari Ylivieska
Heiskanen Jenna Mirja Pauliina Oulu
Heiskanen Tapani Olavi Edvard Raahe
Holmi Olli Samuli Oulu
Huovinen Iisa Kanerva Oulu
Impiö Tomi Paavo Mikael Oulu
Jokitalo Perttu Mikael Oulu
Jutila Teemu Mikael Oulu
Juutinen Jukka Timo Olavi Oulu
Jylhä Samuli Antero Oulu
Karhumaa Miika Johannes Kempele
Karvonen Tero Matias Ii
Kauranen Kim Kalevi Pyhäjärvi
Kelloniemi Jaakko Juhani Kempele
Kilponen Teemu Olli Kalevi Oulu
Koiste Ilkka Armas Oulu
Komu Janne Tapani Pyhäjärvi
Konola Otto-Pekka Aslakka Oulu
Kuusisto Esa Antero Oulu
Lappalainen Mira Sofia Kokkola
Lappalainen Niko Vihtori Oulu
Lauriala Samu Joel Taneli Oulu
Lehtola Lauri Samuli Oulu
Lehtonen Jalmari Anton Joonatan Oulu
Lerssi Henri Matias Oulu
Liukkonen Kalle Matias Oulu
Lukka Iikka Aukusti Oulu
Luokkanen Sakke Mikael Pudasjärvi
Lusua Juho Henrik Muhos
Löytynoja Valtteri Iiro Samuli Oulu
Matinlompolo Aleksi Petteri Oulu
Meriläinen Marianna Reetta Elina Oulu
Nevasaari Kiia Maria Oulu
Ojala Tapani Olli Samuel Tyrnävä
Pahkala Petteri Mikael Pyhäntä
Pahkala Tomi Mattias Oulu
Parkkinen Mika Kristian Oulu
Pentti Ari Samuli Kalajoki
Pirinen Ville Erkki Joonas Oulu
Pirkkiö Jesse Samuli Rovaniemi
Porrassalmi Veli-Pekka Oulu
Pulkkinen Oskari Olli Juhani Oulu
Pyhtinen Pontus Juhana Oulu
Pätsi Antton Niklas Oulu
Rautio Tuure Matias Oulu
Romka Rihard Ilja Aleksej Oulu
Roslind Toni Tapani Oulu
Saartoala Tomi Heimo Valtteri Liminka
Salmela Jaakko Elmeri Muhos
Savolainen Jussi Petteri Oulu
Shemeikka Perttu Eero Johannes Oulu
Sova Laura Karoliina Oulu
Tabatabai-Irani Esa Hossein Oulu
Tamminen Sini Marjukka Oulu
Tornberg Isak Sigfrid Oulu
Tuppurainen Jari Kaarlo Aleksi Oulu
Ukkola Veijo Johannes Oulu
Vesa Roosa-Maria Oulu
Vikström Joonas Antti Johannes Oulu
Väliheikki Miikka-Taneli Oulu
Yliherva Jani Matias Oulu
Åkerlund Hans Erik Iisalmi
Insinööri (ylempi AMK)
Haverinen Janne Matti Liminka
Jaakkola Mauri Kalervo Kempele
Kuurlunti Paula Talvikki Oulu
Parkkila Tanja Susanna Oulu
Kätilö (AMK)
Häikiö Heidi Hannele Oulu
Korvala-Keskitalo Anna Maria Kempele
Lappalainen Minja Minna Mari Oulu
Leinonen Anna-Maija Kempele
Nurmela Jasmin Annukka Emilia Oulu
Salonen Jannika Katja Sofia Sodankylä
Medianomi (AMK)
Happonen Anni Katriina Rovaniemi
Juntunen Piia Karoliina Oulu
Kalajanniska Tuomo Kaarlo Oulu
Kansanniva Miikka Tapani Oulu
Keränen Minna Maria Oulu
Kinnunen Elisa Inkeri Kajaani
Mäenpää Tuuli Johanna Oulu
Määttä Riku Eemeli Oulu
Medianomi (ylempi AMK)
Kemppainen Milla-Maija Magdaleena Oulu
Litewka-Anttolainen Anna Oulu
Musiikkipedagogi (AMK)
Kangas Katri Maria Hailuoto
Koirikivi Tuukka Ville Santeri Oulu
Lotvonen Satu Hannele Utajärvi
Sidiropoulou-Salo Dimitra Birgitta Oulu
Musiikkipedagogi (ylempi AMK)
Kaverinen Heli Leena Elina Lieksa
Optometristi (AMK)
Karhunen Juhana Markus Oulu
Rakennusarkkitehti (AMK)
Kariniemi Marjut Sara Sofia Oulu
Lehtinen Kaisa Päivikki Veteli
Rakennusmestari (AMK)
Vähäkangas Mikael Petteri Kalajoki
Röntgenhoitaja (AMK)
Järvenpää Sari Inkeri Oulu
Kuusela Anne-Mari Emilia Kolari
Niemelä Marjo Esteri Oulu
Sairaanhoitaja (AMK)
Aho Lyydia Karoliina Oulu
Fagerström Sofia Mikaela Oulu
Haapaniemi Ida Henrika Kempele
Hallikainen Anne Maria Raahe
Hanhisuanto Veronica Maria Anneli Oulu
Hautamäki Hanna Päivi Aliina Rovaniemi
Hyrkäs Saila-Sisko Maarit Oulu
Hälinen Toni Mikael Oulu
Jaakonaho Heli Marjut Haapajärvi
Jokela Toni Jari Mikael Siikalatva
Karjalainen Heidi Johanna Kempele
Karjalainen Iina Riina Maria Oulu
Launonen Suvi Maaria Muhos
Leskelä Seija Laura Esteri Oulu
Myllyaho Anna Emilia Rovaniemi
Nissinen Anna-Kaisa Liminka
Nukari Ulrika Maria Oulu
Ojala Carita Maarit Oulu
Pelkonen Mila Johanna Oulu
Pirhonen Marjo Marika Liminka
Pohjola Kaisa Eveliina Oulu
Pystö Minttu Marika Kristiina Alavieska
Rahko Niila Heikki Johannes Oulu
Repka Noora Johanna Elisa Oulu
Saastamoinen Mervi Maria Pihtipudas
Takarautio Janina Kristiina Oulu
Tapaninen Laura Elina Oulu
Uusitalo Toini Maria Oulu
Vittaniemi Heidi Maarit Oulu
Välitalo Stina Eliisa Muhos
Sairaanhoitaja (ylempi AMK)
Jokelainen-Vääräniemi Kirsi Sanja Maria Oulainen
Koistinen Outi Hannele Kempele
Sosionomi (AMK)
Ciwan Anu Susanna Oulu
Hassi Riku Juhani Oulu
Kankaanpää Paula Marjaana Oulu
Nenonen Heidi Susanna Muhos
Niemelä Eija Orvokki Oulu
Puuperä Tapio Ilmari Oulu
Tanskanen Anne Kaisa Siikajoki
Tarkka-Kiljander Minttu Tessa Tuulikki Oulu
Tulkki Veera Johanna Oulu
Turpeenoja Kaisla Maarit Katariina Oulu
Tyvi Leena Kaarina Oulu
Utriainen Satu Iida Susanna Oulu
Sosionomi (ylempi AMK)
Elsilä Ulla Kyllikki Liminka
Ojala Ronja Anneli Kempele
Suuhygienisti (AMK)
Nousiainen Carita Anneli Oulu
Tanssinopettaja (AMK)
Toimela Siina Annika Rovaniemi
Tanssinopettaja (ylempi AMK)
Kontturi-Paasikko Liisa Marjatta Sastamala
Suomalainen Hilkka Liisa Aulikki Kittilä
Terveydenhoitaja (AMK)
Kontio Piia Johanna Oulu
Rautiainen Maiju Reetta Matleena Raahe
Terveydenhoitaja (ylempi AMK)
Pappinen Katja Johanna Viitasaari
Toimintaterapeutti (AMK)
Alatalo Ida Jasmin Oulu
Toimintaterapeutti (ylempi AMK)
Heinikoski Mari Anneli Oulu
Tradenomi (AMK)
Alaraappana Samuli Petteri Oulu
Haapala Eetu Juhani Oulu
Hemmilä Johannes Petteri Oulu
Hiltunen Henna Maria Oulu
Hirvasniemi Heidi Karita Kempele
Hou Congtao Oulu
Hyttinen Tuomo Aleksi Oulu
Höglund Mikko Olavi Tyrnävä
Janné Vivian Annina Oulu
Järvenpää Joni Joonas Oulu
Kangaspuoskari Anna Roosa Oulu
Karvonen Kati Johanna Oulu
Kauvosaari Ella Sofia Ylitornio
Kekkonen Mira Eveliina Oulu
Kinnunen Jaakko Tapani Oulu
Koivikko Sarlotta Elisabet Kajaani
Kosamo Katja Oulu
Kotkansalo Oona Natalia Oulu
Kykyri Toni Markku Johannes Raahe
Kyrönniemi Päivi Annika Oulu
Kähkönen Lea Hämeenlinna
Laajalahti Ari Pauli Tapani Oulu
Lehtomäki Marko Tapio Oulu
Leinonen Marika Pauliina Oulu
Leskelä Timo Antero Oulu
Leskelä Laura Elisabeth Oulu
Lievetmursu Mikko Väinö Kalajoki
Louhikoski Saana-Maria Eveliina Oulu
Luoto Iida-Maria Anniina Oulu
Mac-Tay Terry Jyväskylä
Makkonen Jaakko Eerik Oulu
Marjoniemi Veli-Pekka Ii
Miettinen Toni Juhani Posio
Moilanen Miika Viljami Jyväskylä
Muilu Merja Johanna Nivala
Mustonen Noora Katariina Oulu
Mäklin Timo Petteri Oulu
Ollila Emilia Sini Orvokki Oulu
Paavola Jonna Kaarina Lumijoki
Partanen Jenna Emilia Oulu
Pirinen Kirsi Johanna Oulu
Rasilainen Armi Elina Oulu
Ruikka Tuomo Henrik Kempele
Rytilahti Karri Eero Johannes Oulu
Rytilä Minna Kaisa Maria Oulu
Saari Miika Petteri Oulu
Siitonen Juho Matti Oulainen
Silvennoinen Abe Oulu
Sleath Philip Oulu
Sobolevs Viktors Oulu
Tavasti Sami Matias Oulu
Tervaskanto Liisa Maija Oulu
Tikkanen Mirja Marketta Oulu
Tikkanen Merja Sinikka Oulu
Turunen Iiris Taimi Kaisa Oulu
Uusitalo Ville-Pekka Henrik Oulu
Uusitalo Tanja Johanna Oulu
Vierimaa Mikko Samuel Oulu
Viinikka Jenna Katariina Oulu
Vikström Laura Hannele Oulu
Tradenomi (ylempi AMK)
Fasse Niina Marjut Katariina Muhos
Lokka-Palomäki Jaana Hannele Oulu
Matilainen Juha Matti Oulu
Paasikivi Tommi Antti Mikael Helsinki
Virtanen Markus Juhani Oulu

Toukokuu 2018: 295 ammattikorkeakoulututkintoon valmistunutta, joista 48 valmistunutta ei halua valmistumistietojansa julkisuuteen

Agrologi (AMK)
Jalokoski Suvi Maria Oulu
Kummala Kaisa Maria Oulu
Molkojärvi Paula Maaret Annika Rovaniemi
Oikarainen Päivi Elisabeth Oulu
Romppainen Sofia Anniina Ranua
 
Bioanalyytikko (AMK)
Alatalo Kati Marjaana Oulu
Haverinen Mia Anu Orvokki Oulu
Niinimäki Niina Marianne Janakkala
Partanen Tuukka Julius Oskari Oulu
Riikola Marjo Eliisa Oulu
Salokangas Elisa Nina Josefina Pori
Tyni Maria Annikki Taivalkoski
 
Ensihoitaja (AMK)
Kaurala Anne Tuula Johanna Oulainen
Määttä Suvi Pauliina Oulu
Rautio Kirsi Maria Oulu
Ruonala Heidi Iida Kristiina Oulu
 
Hortonomi (AMK)
Saarinoro Ida Sirkka-Liisa Oulu
 
Insinööri (AMK)
Ahmed Noushed Vantaa
Ahonen Vili Juhani Oulu
Alatörmänen Aleksi Lauri Mikael Enontekiö
Anttila Jani Markus Oulu
Autio Jarno Jaakko Oulu
Feng Yuping Oulu
Haapaniemi Joni Juhani Oulu
Hautala Vili Antti Kasperi Oulu
Heikkinen Juho Mikko Oulu
Hiltunen Mikki Vilho Juhani Oulu
Holappa Aleksi Henrik Valtteri Oulu
Huuhka Riku Petteri Oulu
Hyvönen Nikolaos Pavlos Oulu
Isosaari Miika Matias Kannus
Kaakinen Anna Kristiina Oulu
Kaikkonen Teemu Johannes Ranua
Kallunki Jukka Severi Oulu
Kanerva Vesa Velipetteri Sodankylä
Karjalainen Eetu Aleksi Sotkamo
Kela Jesse Petteri Oulu
Kinnunen Antti Matias Suomussalmi
Kiuru Joonas Valtteri Oulu
Kiviahde Lassi Valtteri Oulu
Koivuluoma Joonas Henrik Kuusamo
Konttinen Jere Johannes Oulu
Koskela Eetu Artturi Johannes Taivalkoski
Kotaniemi Jarkko Tapio Oulu
Kovalainen Teemu Aleksi Oulu
Kupila Joona Veli-Matias Oulu
Kurvinen Antti Ville Oulu
Kvist Kimmo Juhani Suomussalmi
Kyrönlampi Juha Petteri Kempele
Kyrönniemi Joonas Petteri Johannes Nurmijärvi
Kärkinen Juho Valtteri Oulu
Lahdenperä Miikka Petter Oulu
Lahtinen Tommi Antero Oulu
Lappeteläinen Joonas Kalevi Oulu
Lassila Erkki Mikael Oulu
Leikkainen Janne Johannes Ähtäri
Leinonen Ville Samuli Oulu
Leskinen Juuso Retu Eemeli Oulu
Lindgren Jukka Erik Oulu
Marttila Meri Minna Pauliina Oulu
Mattson Jonatan Sebastian Alexand Oulu
Moilanen Tuomas Juhani Oulu
Moilanen Tuomas Juha Petteri Oulu
Mursu Erik Rainerinpoika Oulu
Mursu Matti Joonas Oulu
Niskanen Henri Antti Aleksi Oulu
Nissinen Niko Petteri Tyrnävä
Paasimaa Janne Matias Oulu
Pahnila Mika Johannes Oulu
Pajukoski Jouni Samuel Raahe
Palojärvi Janne Antero Oulu
Pennanen Simo-Pekka Oulu
Peura Ukko-Pekka Johan Oulu
Piippo Tatu Timo Tapani Oulu
Pinheiro Stallone Pudasjärvi
Puolimatka Olli Matti Oulu
Pätsi Riku Tapio Oulu
Ranta Katja Mirva Susanna Muhos
Reiman Toni Henri Johannes Oulu
Remes Samuli Matias Oulu
Ronkainen Joonas Sakari Oulu
Rönkkömäki Arvi Olavi Oulu
Saukkoriipi Kauko Samuli Oulu
Sivula Matti Yrjänä Ylöjärvi
Stoor Tuomas Taneli Oulu
Suutari Juho Antti Oulu
Södö Petri Kristian Oulu
Tiinanen Vili Oskari Armas Kalajoki
Tiirola Juho-Matti Oulu
Tiri Jonny Henrik Oulu
Vatjus Joni Juhani Oulu
Veikkola Matti Samuli Oulu
Vitikka Olli Väinö Petteri Oulu
Väyrynen Atte Eero Jalmari Oulu
Ylikulju Jussi Petteri Raahe
 
Insinööri (ylempi AMK)
Anttonen Lassi Juho Pyhäjoki
Autio Henri Ilmari Liminka
Heikkilä Vesa Heikki Rikhard Hailuoto
Sammelvuo Jaakko Samuel Oulu
 
Kätilö (AMK)
Lehtelä Taina Sofia Oulu
Linna Eveliina Emmi Elina Oulu
 
Medianomi (AMK)
Hinkula Emma Aino Elina Oulu
Issakainen Emmi Kerttu Pauliina Oulu
Kangas Kristina Marianna Oulu
Karlin Mikko-Pekka Oulu
Korhonen Hanna-Reetta Karoliina Oulu
Kurkela Laure Kea Oulu
Laakkonen Johanna Anni Kaarina Oulu
Lakso Oona Ritva Marianna Oulu
Luomajoki Niina Maria Oulu
Montonen Heli Sofia Oulu
Mänty Anne Maria Oulu
Nyberg Henrietta Regina Mikkeli
Uusikylä Antti Einari Oulu
 
Musiikkipedagogi(AMK)
Annola Antti Eero Petteri Oulu
Heikkilä Tuomas Kullervo Oulu
Keinonen Sami Petteri Oulu
Kukkala Marja Oulu
Mustaniemi Emma Ilona Oulu
Simonen Johanna Mirjami Liminka
 
Musiikkipedagogi (ylempi AMK)
Pietilä Jukka Olavi Oulu
 
Muusikko (AMK)
Luukkonen Pekka Juhani Kärsämäki
Paimen Silja-Maria Oulu
Rahko Jaakko Herman Oulu
 
Rakennusarkkitehti (AMK)
Haavisto Niina Katariina Oulu
Kangasniemi Säde Katri Helmiina Oulu
Kärjä Niko Jaakko Joonas Oulu
Myllynen Tiina Marita Liminka
Pohjanoja Roosa Marja Hannele Liminka
Silvonen Maija Karoliina Oulu
Tikkala Josefina Marjaana Oulu
Tiltti Juho Markku Henrikki Oulu
Varis Mirva Janette Liminka
Vähäkangas Lotta-Maria Elisabet Oulu
 
Rakennusmestari (AMK)
Heiskanen Aleksi Sebastian Oulu
Juopperi Aake Olavi Oulu
Jurvelin Niko Petteri Kempele
Karjalainen Paavo Kalevi Oulu
Kyllönen Esko Matias Oulu
Mursu Antti Samuli Kempele
Ruokangas Kari Petteri Oulu
Tihinen Henri Eerik Oulu
 
Röntgenhoitaja (AMK)
Martikainen Sanna Maria Oulu
Torkell Noora Hannele Keminmaa
 
Sairaanhoitaja (AMK)
Hannuksela Raili Margareeta Oulu
Haukipuro Katja Riika Pauliina Raahe
Hautala Johanna Reetta Oulu
Juola Manu Heino Tapio Oulainen
Karekivi Katja Annukka Kalajoki
Kopola Niina Marjaana Pyhäntä
Myllyaho Tiia-Emilia Oulu
Mäntylä-Haapala Raija Tiina Marianne Oulu
Niemelä Tuija Anneli Liminka
Niemi Anu Hannele Tyrnävä
Paakkonen Iina Maria Oulu
Pääkkö Satu Marianne Nivala
Taskila Sini Kristiina Haapavesi
Tikkala Kaisa Inkeri Raahe
 
Sosionomi (AMK)
Hannula Irmeli Liminka
Väisänen Maija Julia Oulu
 
Suuhygienisti (AMK)
Sakki Minttu Laura Karoliina Oulu
 
Tanssinopettaja (AMK)
Färm Jennina Hanna Marja Hämeenlinna
Laitinen Eetu Robert Rovaniemi
Timonen Rosa Anniina Oulu
 
Terveydenhoitaja (AMK)
Friman Helena Annika Oulu
Hintikka Tiina Liisa Liminka
Horttana Sanna Seinäjoki
Ilvonen Leena Amanda Oulu
Kujamäki Pilvi Tuuli Pietarsaari
Kärkkäinen Kirsi Marjaana Oulu
Lahnalampi Janita Terhi Maaria Oulu
Lampela Anniina Katariina Oulu
Lehtikangas Annika Marianne Oulu
Liljeblad Maria Johanna Oulu
Marjakangas Sofia Katariina Ylivieska
Nikula Elsa Alina Oulu
Oinonen Jenna Agneta Mikkeli
Ollanketo Milla Elina Birgitta Oulu
Savolainen Elena Sointu Tuulikki Oulu
Stenroos Satu Kristiina Oulu
Säkkinen Sonja Juulia Oulu
Tuokkola Jenni Maria Oulu
Ylä-Himanka Annette Juulia Helsinki
 
Toimintaterapeutti(AMK)
Eilola Malinda Aliisa Oulu
Koistinen Kaisa Maarit Hannele Oulu
 
Tradenomi (AMK)
Annala Katariina Marianne Oulu
Eriksson Sanna Eeva Oulu
Harjumaa Veera Karoliina Oulu
Hartikka Mari Helena Oulu
Heikura Tuomo Tapani Oulu
Heiskanen Anniina Tuulia Tohmajärvi
Hoikkala Julia Nenna Marika Oulu
Holappa Minna Vappu Erika Tornio
Huhmo Mikko Henrik Oulu
Hämäläinen Johanna Maria Oulu
Hänninen Anssi Heimo Juhani Oulu
Höchstätter Katharina Oulu
Jämsä Elina Johanna Oulu
Kekolahti Anna-Kaisa Katariina Oulu
Kippola Vili Valtteri Oulu
Korhonen Niina Aija Leena Oulu
Korvenala Teija Johanna Isojoki
Koutonen Ellamari Elisabet Oulu
Kumpula Aino Hanna Elisa Oulu
Kurikkala Emilia Elina Oulu
Laajalahti Kati Maarit Iisalmi
Latvastenmäki Niina Pauliina Oulu
Loppi Tiina Emilia Oulu
Luusua Markku Jalmari Oulu
Mankinen Ulla-Maija Liminka
Manninen Niko Mika Matias Oulu
Mikkola Eemil Juhani Oulu
Mikola Jenni Maria Oulu
Mustonen Mette Julia Jasmine Oulu
Mäki Veli-Pekka Liminka
Määttä Heli Johanna Oulu
Määttä Paavo Oskari Oulu
Niemelä Mårten Topias Kalajoki
Oja Veli-Matti Aarne Oulu
Ojala Jenna Eveliina Lahti
Oksman Miia Helena Joensuu
Pajarinen Jonna Karoliina Oulu
Parkkinen Julia Maaria Oulu
Pauanne Jukka-Pekka Johannes Oulu
Pelasoja Keijo Veli Oulu
Perälä Ella Anniina Oulu
Pietola Sanna Oulu
Ranta-Kahila Jenni Karoliina Laukaa
Reyes Kaisa Helena Oulu
Saarenheimo Pekka Tapio Oulu
Saarikoski Heini Katriina Kannus
Savolainen Tanja Pauliina Oulu
Straub Franziska Oulu
Sävykoski Tiina Anneli Oulu
Söyrinki Minna Susanna Keminmaa
Tyni Hannele Tuulikki Oulu
Tyvelä Tarja Anneli Oulu
Viinamäki Elina Inkeri Oulu
Vuohelainen Anne Susanna Oulu
Väntönen Saanatuuli Pertintytär Oulu
 
Tradenomi (ylempi AMK)
Kinnunen Hanna Leena Oulu
Lapinlampi Jari Einari Oulu
Palola Sofia Katariina Oulu
Sarkkinen Päivi Susanna Oulu
Tegelberg Hanne Maarit Oulu
Tuomikoski Marjaana Pyhäjoki
Tähtinen Maria Kemi

Huhtikuu 2018: 92 ammattikorkeakoulututkintoon valmistunutta, joista 15 valmistunutta ei halua valmistumistietojansa julkisuuteen

Agrologi (AMK)
Hyry Samuli Matias Ii
Pälsynaho Iida Emilia Oulu
Tolonen Elina Karoliina Oulu
Turunen Viivi Jessica Paltamo
 
Bioanalyytikko (AMK)
Vainionpää Päivi Helena Oulu
 
Ensihoitaja (AMK)
Peltomäki Heikki Juhani Oulu
 
Fysioterapeutti (AMK)
Räisänen Laura Pauliina Oulu
 
Insinööri (AMK)
Alamattila Aleksi Johannes Raahe
Heikkinen Henri Matti Oskari Sotkamo
Heikkinen Taavi Sammeli Oulu
Huttula Joni Juhani Oulu
Jukkola Henni Pauliina Oulu
Juntunen Anssi Mikko Aleksi Tuusula
Keränen Niko Kristian Taivalkoski
Keränen Tuukka Mikael Oulu
Korhonen Himmi Riina Lyydia Oulu
Korkiakoski Juhana Matias Oulu
Kurkinen Jesse Samuli Oulu
Kyllönen Lauri Eeliel Oulu
Kylmänen Markku Tapani Oulu
Laukka Elias Gabriel Tyrnävä
Löfbacka Jasper Joakim Oulu
Löytynoja Väinö Verneri Oulu
Martinmäki Lauri Aleksi Raahe
Näsänen Marko Antero Siikalatva
Ojalehto Kyösti Olavi Oulu
Pahtaja Panu Visanpoika Oulu
Palosaari Ville Artturi Oulu
Parrila Jiska Johannes Kempele
Piippo Janne Antero Siikalatva
Piippo Mikko Juho Oskari Oulu
Poutiainen Henri Viljam Oulu
Rautio Saku Petteri Oulu
Ruismäki Iiro Ilmari Oulu
Saukko Ilkka Tapani Oulu
Seppänen Juha Markus Oulu
Skarevik Mikael Oulu
Tuovinen Antti Sakari Oulu
Typpö Eero Untamo Kalajoki
Valkama Janne Jaakko Jalmari Oulu
 
Kätilö (AMK)
Haapalehto Krista Sini Inkeri Kokkola
Halmesmäki Sanna Johanna Vaasa
Linna Veera Maria Jyväskylä
Saukkonen Riina Rebekka Oulu
 
Musiikkipedagogi (AMK)
Nyberg Joni Kristian Oulu
 
Rakennusmestari (AMK)
Kalliokoski Jussi Matias Oulu
 
Röntgenhoitaja (ylempi AMK)
Hongell Mia-Riitta Inkeri Kokkola
 
Sairaanhoitaja (AMK)
Heikkilä Sonja Maria Kaarina Oulu
Holtinkoski Susanna Maria Oulu
Kaan Kimmo Aatu Oulu
Korhonen Satu Maarit Tyrnävä
Lehtimäki Marjo Kristiina Oulu
Markus Henna Katariina Oulu
Myllymäki Terhi Tuulia Kärsämäki
Pantsar Maarit Hannele Oulu
Pihlajaharju Tanja Maaria Oulainen
Piltonen Kirsi Marjaana Oulainen
Pääkkölä Noora Emilia Kemi
Teppo Päivi Maria Oulainen
Tirkkonen Anni Tuulia Oulu
Vähäsarja Heikki Aleksi Oulu
 
Sosionomi (AMK)
Ikäläinen Maiju Kristiina Oulu
 
Suuhygienisti (AMK)
Borén Mervi Irene Oulu
Hannula Vilja Saana Anniina Oulu
Tahkola Anu Kerttu Inkeri Kempele
 
Suuhygienisti (ylempi AMK)
Pasanen Teija Marita Tellervo Helsinki
 
Toimintaterapeutti (AMK)
Kolarovic Milan Marko Oulu
Tahkola Nina Kristiina Oulu
Välijärvi Suvi Emilia Oulu
 
Tradenomi (AMK)
Kaarre Paula Kaisa Oulu
Kyhälä Sofia Iida Katariina Oulu
Ojala Juuso Toivo Santeri Kalajoki
Takaharju Moona Jasmiina Oulu
Tapaninen Paula Marianne Oulu
Torppa Iina Julia Oulu
Vaskivuo Pinja Linnea Oulu
Vikeväkorva Jane Karoliina Oulu

Maaliskuu 2018: 65 ammattikorkeakoulututkintoon valmistunutta, joista 16 valmistunutta ei halua valmistumistietojansa julkisuuteen

Bioanalyytikko (AMK)
Aro Vili Valtteri Oulu
Leontjev Nina Annika Tyrnävä
Liljavirta Nella Anniina Oulu
Pääkkönen Noriko Oulu
Ensihoitaja (ylempi AMK)
Siltala Juho Tapani Oulu
 
Insinööri (AMK)
Ahola Kimmo Juhani Oulu
Haapamäki Mika Aatos Oulu
Hannila Esa Heikki Oulu
Inkeroinen Jesse Jeremias Liminka
Joona Jonne Iisakki Oulu
Kanniainen Kaisu Hannele Oulu
Kettunen Tuure Taavi Oulu
Määttä Mikko Juhani Rovaniemi
Sievola Joni Kristian Oulu
Tauriainen Joni Kristian Oulu
Wallin Petteri Kaarlo Tapio Vaasa
 
Kätilö (AMK)
Illikainen Anniina Johanna Oulu
Kattilakoski Outi Eeva Kaarina Oulu
Kukkola Katja Elisa Oulu
 
Medianomi (AMK)
Haapalainen Katja Katariina Oulu
Vieruaho Anssi Johannes Oulu
 
Rakennusmestari (AMK)
Seppä Jaakko Henrik Kokkola
 
Röntgenhoitaja (AMK)
Heikkinen Maritta Helena Ii
Korpinen Tiina Eveliina Oulu
Pasma Laura Emilia Oulu
 
Sairaanhoitaja (AMK)
Harju Hanna Riitta Oulu
Hurnasti Marika Tuulikki Ylivieska
Laine Päivi Helena Oulu
Saukko Ringa Anna Anneli Raahe
 
Sosionomi (AMK)
Huovinen Tiia Maria Oulu
Salonpää Vuokko Hannele Kempele
 
Terveydenhoitaja (AMK)
Kivioja Riina Karoliina Liminka
Kolari Paula Maria Oulu
 
Toimintaterapeutti (AMK)
Mäkinen Sanna Maria Kurikka
Niskanen Noora Eveliina Oulu
Piirainen Riikka Linda Karoliina Kuhmo
Pirttijärvi Julia Essi Susanna Oulu
Sumiloff Meri Tuulia Karoliina Oulu
 
Tradenomi (AMK)
Cao Thi Dieu Phuong Ulkomaa
Jääskö Hanna Elina Ulkomaa
Kokko Reino Antero Oulu
Li Qian Oulu
Raaska Jenni Kaisa Marika Oulu
Siiskonen Ulla Elisa Kangasniemi
Sivula Inka Elisa Oulu
Tienhaara Kimmo Petteri Muhos
 
Tradenomi (ylempi AMK)
Häkkinen Erja Susanna Liminka
Janhonen Iina Anna Sabina Oulu
Koivuranta Janne Petteri Oulu

Helmikuu 2018: 50 ammattikorkeakoulututkintoon valmistunutta, joista 12 valmistunutta ei halua valmistumistietojansa julkisuuteen

Ensihoitaja (AMK)
Hurnasti Nea-Maria Johanna Oulu
Karjalainen Santtu Antero Oulu
Mustonen Sami Petteri Kempele
Similä Pia Maria Oulu
 
Fysioterapeutti (AMK)
Alasaarela Jaakko Jere Tapani Oulu
Soudunsaari Santeri Matias Posio
 
Insinööri (AMK)
Jussila Pauli Samuli Oulu
Korpela Katri Heli Anneli Oulu
Kulju Matti Petteri Kajaani
Rajahalme Jussi Pekka Turku
Siivola Olli Eero Valtteri Oulu
Virkkala Markus Ari Kristian Toholampi
 
Kätilö (AMK)
Ahola Sini Annukka Oulu
Kuoksa Noora Tytti Ilona Oulu
Toivonen Sini Auroora Oulu
 
Medianomi (AMK)
Kytölahti Anna-Reetta Oulu
Päivärinta Mervi Katriina Oulu
 
Musiikkipedagogi (AMK)
Hyväri Tiina Helena Oulu
Ylikulju Niina Heidi Hannele Raahe
 
Rakennusmestari (AMK)
Jortama Jani Antti August Helsinki
Pesonen Juho Joonas Oulu
 
Röntgenhoitaja (AMK)
Aaltonen Juulia Josefiina Oulu
Paalanen Anne Maarit Oulu
Pasanen Matti Olavi Oulu
 
Sairaanhoitaja (AMK)
Puhto Sanna Sara Helena Raahe
 
Sosionomi (AMK)
Alavesa Riina Elina Oulu
Koistinen Tarja Tuulikki Kajaani
Kuotesaho Mirja Ida Margareta Oulu
Laaninen Satu Maaria Oulu
 
Terveydenhoitaja (AMK)
Ruokamo Krista Jonna Julia Oulu
 
Tradenomi (AMK)
Jalkanen Tiia Tuulia Kuhmo
Kiuttu Jenna Susanna Oulu
Kivialho Ida Carolina Oulu
Koski Mira Jessica Oulu
Lehto Lasse Pekka Oulu
Männistö Riku Pekka Juhani Oulu
Pulkkinen Jukka-Pekka Oulu
Turpeinen Noora Eveliina Oulu

Tammikuu 2018: 23 ammattikorkeakoulututkintoon valmistunutta, joista 3 valmistunutta ei halua valmistumistietojansa julkisuuteen

Bioanalyytikko (AMK)
Kantinou Konstantina Maila Oulu
 
Ensihoitaja (AMK)
Alatalo Vilma Kristiina Oulu
Mehtälä Reetta Sofia Oulu
 
Fysioterapeutti (AMK)
Mäkinen Anni-Riikka Emilia Oulu
 
Insinööri (AMK)
Kanto Lauri Jouko Verneri Tornio
Kimmonen Aleksi Ilmari Oulu
Lahtinen Jonne Miikkael Oulu
Lehtola Sami Tapani Kimmonpoika Oulu
Pellikka Anssi Petteri Iisalmi
 
Sairaanhoitaja (AMK)
Heikkilä Heidi Annika Oulu
Pietiläinen Tanja Kaarina Oulu
Savolainen Erkki Johannes Utajärvi
 
Terveydenhoitaja (AMK)
Virkkula Tiina Elina Annikki Pihtipudas
 
Tradenomi (AMK)
Alatalo Marja-Leena Muonio
Angeria Sandra Katariina Oulu
Aura Marita Irmeli Oulu
Kitinprami Mickey Juhani Oulu
Makkonen Sanna Eveliina Oulu
Nissilä Henriikka Emilia Oulu
Soini Mikko Matias Oulu

Joulukuu 2017: 346 ammattikorkeakoulututkintoon valmistunutta, joista 61 valmistunutta ei halua valmistumistietojansa julkisuuteen

Agrologi (AMK)
Heikura Tuomo Tapani Siikajoki
Hyvönen Janne Eero Olavi Sotkamo
Jämsä Hanna Ilona Toholampi
Karppinen Tiina Viivi Eveliina Lumijoki
Käkelä Olli Hermanni Kuusamo
 
Bioanalyytikko (AMK)
Honkimaa Anna-Liisa Tellervo Oulu
Leinonen Lotta Erika Kuusamo
Märsylä Saara Katariina Kalajoki
Onkamo Mari Elisa Rovaniemi
Pätsi Petra Tuulikki Oulu
 
Ensihoitaja (AMK)
Baas Marko Rainer Tornio
Ehrola Tomi Juhani Liminka
Granholm Riina Marjatta Oulu
Haasiomäki Eino Anselmi Lestijärvi
Ikonen Eveliina Mirjami Oulu
Junikka Jaakko Juho Tapio Liminka
Leskelä Oskari Oulu
Mattila Anssi Yrjänä Oulu
Mommo Petra Päivikki Oulu
Niemi Niina Johanna Juuka
Pakkanen Sofia Annastiina Oulu
Pekkala Mika Antti Petteri Pyhäjärvi
Peltoniemi Tiia Johanna Oulu
Sassi Timo Arvid Oulu
 
Fysioterapeutti (AMK)
Aho Krista Maria Oulu
Jaakola Heidi Johanna Oulu
Kalaja Enni Juulia Seinäjoki
Karppinen Heta-Kaisa Lydia Oulu
Nevalainen Roosa Maria Oulu
Pirinen Marika Hannele Siikajoki
 
Hortonomi (ylempi AMK)
Rajamäki Mari Susanna Seinäjoki
 
Insinööri (AMK)
Aitto-Oja Joona Henrik Raahe
Eskelinen Lasse Pekka Jeremias Oulu
Honkanen Juho-Joonas Oulu
Ilmola Hanna-Maija Oulu
Isokoski Joni Petteri Kajaani
Karjalainen Aimo Juhani Oulu
Karppinen Juho-Pekka Juhani Kempele
Kotikumpu Veli-Pekka Antero Oulu
Kultala Joona Taneli Raahe
Kurkimäki Artturi Sakari Oulu
Marttala Elias Henrik Esanpoika Oulu
Miettinen Lauri Johannes Oulu
Mikkelä Markus Taneli Oulu
Mikkonen Antti Henrik Johannes Espoo
Muhonen Antti Eemeli Lieksa
Myllylahti Aki Topias Oulu
Mäkelä Milla Emilia Siikalatva
Perunka Mark Jere Juhani Oulu
Piirainen Mika Valtteri Oulu
Pulli Tuomas Petteri Oulu
Rahkola Pekka Heikki Ilmari Oulu
Rantapelkonen Ville Tuomas Tyrnävä
Raudaskoski Mika Tapani Oulu
Roiha Juha Kalervo Oulu
Saviluoto Pekka Mikael Nivala
Supperi Ville Aleksi Mikael Oulu
Supperi Sami Johan Matias Oulu
Tapio Antti Juhani Oulu
Tattari Jonna Kaarina Kokkola
Tiinanen Valtteri Juho Kustaa Oulu
Toppinen Tuomas Petteri Oulu
Turunen Samuli Juhani Vantaa
Virkkunen Petri Pentti Johannes Oulu
Virtanen Niko Petteri Helsinki
Väliheikki Anssi Juho Tapio Oulu
Zhang Heng Oulu
 
Insinööri (ylempi AMK)
Mensah Simon Tampere
Nayani Srinivas Vijayanand Espoo
Virtanen Tuomas Tapani Johannes Oulu
 
Kätilö (AMK)
Hasa Maria Kristiina Ylitornio
Heiskanen Mira Katariina Oulu
Kellokumpu Jenni Elina Oulu
Korvela Kari Pekka Antero Raahe
Lämsä Meri Eveliina Oulu
Partio-Särkijärvi Aija Johanna Rovaniemi
Pätsi Hanna Emilia Keminmaa
Ronkainen Jenna Krista Oulu
Salonen Elina Hannele Oulu
Savolainen Jenni Helena Kristiina Oulu
Siimes Satu Maarit Kemi
Siltala Juuli Maiju Lauriina Oulu
Takkinen Anna-Kristiina Oulu
Viitala Inga-Riina Marja Oulu
Välitalo Maaret Emilia Oulu
 
Medianomi (AMK)
Alasimi Jenni Juulia Oulu
Muotkavaara Eriikka Matleena Oulu
Pylkäs Jussi Henrik Oulu
Vedenoja Perttu Joonas Aleksi Oulu
Vuorela Johanna Riitta Anneli Oulu
 
Medianomi (ylempi AMK)
Akimo Minna Pauliina Oulu
 
Musiikkipedagogi (AMK)
Luokkanen Airi Maritta Raahe
Tuikkala Oona Emilia Oulu
 
Optometristi (AMK)
Enell-Grön Malin Linnea Elisabet Pietarsaari
Haapa-aho Saana Lotta Henriikka Oulu
Heinonen Sami Eetu Oskari Kuopio
Herttua Annika Eveliina Oulu
Hyry Saana Karoliina Oulu
Kammonen Paula Kuopio
Karvonen Katariina Oulu
Kemppainen Valle Veikko Kalevi Oulu
Kraft Minna Pauliina Oulu
Laitamäki Jaana Anniina Kurikka
Lehmikangas Heidi Marjaana Oulu
Lonkainen Jonna Eveliina Jyväskylä
Martikainen Henna Sofia Oulu
Miikki Anni Iina Maria Tampere
Mäkinen Elina Mervi Marjatta Oulu
Määttä Noora Heli Karoliina Oulu
Ojala Leena Outi Mirjami Oulu
Pyhäluoto Anniina Orvokki Oulu
Saarnio Eerika Elisabeth Ylivieska
Sipilä Petra Rosa Kristiina Oulu
Stedt Anniina Joensuu
Stenmark Malin Sofia Oulu
Suomela Anna-Elina Serafia Oulu
Tuomi Roosa Julia Ylöjärvi
Yrjänä Terhi Hellevi Siikajoki
 
Rakennusmestari (AMK)
Koski Ville Tapani Oulu
Kovalainen Antti Eerik Oulu
Luoma Kristian Anton Oulu
Mourujärvi Mika Valdemar Oulu
Mursu Niko Aleksi Oulu
Ylitalo Jouni Ilmari Rovaniemi
 
Röntgenhoitaja (AMK)
Ahvenniemi Erika Carolina Oulu
Hokkinen Eeva-Liisa Tuulia Oulu
Ikonen Rosa Maaria Rovaniemi
Kakko Tanja Janita Oulu
Kemi Maria Susanna Oulu
Kumpula Johanna Katariina Kittilä
Rajamäki Juulia Aleksandra Kurikka
Simpura Sari Marja Johanna Oulu
Vuorenpää Merja Maarit Hannele Oulu
Vähäsarja Nina Katariina Oulu
Väliaho Ulla-Maarit Oulu
Öfverberg Kirsi-Maria Oulu
 
Röntgenhoitaja (ylempi AMK)
Väätäjä Nina Aviva Oulu
 
Sairaanhoitaja (AMK)
Eilola Päivi Siikajoki
Hakkarainen Satu Maarit Hannele Raahe
Hautala Mervi Hannele Oulu
Heikkilä Jonna Annukka Oulu
Holappa Janina Kristiina Oulu
Isopoussu Iiris Aurora Oulu
Jokilehto Minna Johanna Raahe
Juola Mikael Vesa Oskari Nivala
Karttunen Meiju Marjaana Muhos
Kinnunen Anu Hannele Siikajoki
Klasila Päivi Marianne Siikajoki
Korvala Hannu Sakari Oulu
Kosamo Maija Elina Oulu
Kurkimäki Mari Krista Oulu
Lahtinen Mari Eveliina Oulu
Maaninen Sue Mari Muhos
Moilanen Henriikka Iida Emilia Oulu
Naukkarinen Armi Sinikka Alavieska
Nikula Nita Eveliina Oulu
Niskala Elina Maarit Siikajoki
Ollakka Laura Helena Lumijoki
Paasovaara Laura Sofia Kuusamo
Paloniemi Johanna Marketta Raahe
Rönkkö-Tolonen Helli Johanna Muhos
Sakko Susanna Maria Kristiina Oulu
Seppänen Sonja Maaret Oulu
Timosaari Sara Katariina Veteli
Tuomela Tanja Elisa Oulu
Tuulasaho Petra Emilia Oulu
Vilminko Iina-Miia Pauliina Raahe
 
Sairaanhoitaja (ylempi AMK)
Herajärvi Marja Maarit Rovaniemi
Kaleva Auli Helena Ii
Miettunen Anna Eliisa Simo
Pellikka Susanna Kaisa Oulu
 
Sosionomi (AMK)
Anttila Ari Johannes Oulu
Barkholm Vertti Wilhelm Muonio
Haataja Jonna Marja Emilia Oulu
Heikkinen Henri Tuomo Oulu
Hyppönen Essi Anniliina Oulu
Hyry Mari Elisabet Oulu
Jalkanen Julia-Natalia Oulu
Juntunen Hilla Riina Saralotta Oulu
Juttula Helena Liisa Oulu
Jylhä Tiia Emilia Oulu
Kalliosalo Julia Anni Maria Oulu
Kangasharju Hanna Annikki Sofia Oulu
Ojala Titta Reetta Maaria Oulu
Putila Riikka Päivi Oulu
Rauhala-Ojala Ursula Oulu
Sarajärvi Noora Onerva Oulu
Seppänen Piia Pauliina Oulu
Säikkälä Taru Katariina Oulu
Tikkanen-Sipola Essi Marjukka Oulu
Wahlsten Johan-Antti Mikael Oulu
 
Sosionomi (ylempi AMK)
Juuth Rita-Susanna Oulu
Leiviskä Lahja Maarit Oulu
Oksanen Anna-Maaret Oulu
Santaniemi Anne Elina Tyrnävä
 
Suuhygienisti (AMK)
Ahonen Jenny Maarit Oulu
Hiltunen Marja Kristiina Oulu
Kangas Jonna Pauliina Oulu
Kinnunen Nadja Irene Oulu
Klaavuniemi Elisa Marketta Oulu
Kylmäoja Saara Amanda Oulu
Sarajärvi Jonna Janita Oulu
Simula Katariina Kaarina Oulu
Ylijääskö Lea-Maarit Anniina Oulu
 
Tanssinopettaja (AMK)
Alamikkelä Tuomas Seponpoika Oulu
Salmela Nelli Roosa Maria Oulu
 
Terveydenhoitaja (AMK)
Kemilä Maarit Hannele Utajärvi
Nuorala Nonna Karoliina Oulu
Ojanperä Reetta Anna Irene Oulu
 
Terveydenhoitaja (ylempi AMK)
Säily-Moilanen Neela Anneli Oulu
 
Toimintaterapeutti (AMK)
Heikkinen Viola Ilona Oulu
Kulju Laura Katariina Oulu
Mäki Elina Maria Johanna Oulu
Mäläskä Sanna Maarit Oulu
 
Toimintaterapeutti (ylempi AMK)
Haapaniemi Niina Maria Oulu
 
Tradenomi (AMK)
Alatalo Taneli Oulu
Elonen Jutta Karoliina Rovaniemi
Ervasti Jussi Antti Olavi Oulu
Halmesmäki Juha Matti Olavi Oulu
Haukka Antoniina Josefiina Oulu
Heikkinen Tanja Essi Annikki Oulu
Heiskari Satu Johanna Kempele
Hepola Tommi Veikko Valtteri Oulu
Honkanen Anniina Emilia Oulu
Honkarinta Henri Mikael Oulu
Hynynen Saara Eveliina Oulu
Kalliokoski Jenni Pauliina Oulu
Kallunki Henri Sakari Oulu
Kari Reijo Viljami Raahe
Karjalainen Jori Mikael Helsinki
Karjalainen Janne Tapani Johannes Oulu
Karppila Saara Riikka Elisa Kempele
Kauppinen Katri Pauliina Oulu
Kerttunen Henri Joel Oulu
Keränen Maria Kristiina Muhos
Keränen Henri Antero Oulu
Koli Veera Susanna Helsinki
Kontio Teemu Aleksi Liminka
Korpela Jonne Kristian Oulu
Kotila Svetlana Utajärvi
Kouvalainen Jarno Samuli Oulu
Kropsu Matti Olavi Sodankylä
Kurttila Reetta Sofia Oulu
Kuvaja Henna Eveliina Oulu
Lahtinen Mika Jani Kalervo Oulu
Lainepää Hanna-Liisa Oulu
Lapinoja Sini Maarit Johanna Oulu
Lehto Tiia Marika Oulu
Lehtonen Tuukka Samuli Kajaani
Lempinen Henriikka Maria Marjut Oulu
Lepistö Anna Jessika Oulu
Matinaho Risto Johannes Oulu
Meriläinen Tatu-Pekka Viljami Oulu
Miettinen Tanja Annukka Oulu
Moilanen Satu Katja Pauliina Lappeenranta
Mustonen Jani Juhani Oulu
Nguyen Thi Phuong Thu Oulu
Nivalainen Minna Sofia Oulu
Nuojua Markus Jaakko Juhani Oulu
Nurmi Simo Aleksi Oulu
Ollikainen Jenna Riikka Eliisa Rovaniemi
Parviainen Milla Marjut Oulu
Peltoniemi Teija Suvi Vellamo Oulu
Pennanen Juhani Lauri Oulu
Pörhölä Timo Samuli Oulu
Pöykiö Noora Emilia Oulu
Rantakokko Roosa Saara Katariina Oulu
Rinta-Säntti Aino Maria Oulu
Räsänen Ida Anniina Oulu
Sieppo Tea Jessica Oulu
Siltala Heidi Anneli Oulu
Statsevich Aleksi Sebastian Oulu
Svenfelt Nea Patriicia Oulu
Tervonen Tiia Hannele Oulu
Timilsina Manoj Oulu
Tolonen Suvi Tuulia Oulu
Tuovinen Jenni Heidi Pauliina Oulu
Virsinger Patricia Oulu
Väliaho Mari Inari Kuopio
Zou Liangqi Ulkomaa
 
Tradenomi (ylempi AMK)
Hankala Rauha Hannele Siikajoki
Korhonen Tommi Tapio Oulu
Saastamoinen Paula Johanna Oulu
Uutinen Minna Pauliina Oulu
Ylimäinen Kirsti Kaarina Kemi